Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА спільно з Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді, за підтримки Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини організовує літній відпочинок для дітей захисників України в м. Яноші готель «Helikon».

Для участі у поїздці запрошують 32 дітей з Львівської області ( 4 дітей з Львівського району) від 9 до 15 років з 22 до 28 серпня 2022 року. Діти перебуватимуть під наглядом вихователів з Львівщини.

У межах проєкту «Забезпечення літнього відпочинку для українських дітей на Закарпатті», запланована екскурсія у Мукачево (Мукачівський замок, відпочинок в Аквапарку «Карпатія»), відвідання кінного центру «Селід» у м. Виноградів.

А також – екскурсія у Закарпатський музей народної архітектури та побуту — найцікавіший музей просто неба у місті (Ужгородський скансен), оглядова екскурсія по Ужгороду, День розвитку, під час якого будуть спортивні заходи, ігри, розвиток творчих здібностей, рукоділля, розвиток мистецтва та національних традицій, вечір біля багаття, танці та ще багато цікавинок.