Європейський тиждень спорту проводиться кожного року 23 – 30 вересня

Ініціатива спонукає європейців бути активними (#BeActive) не лише протягом тижня, але й залишатися такими впродовж усього року.

Спорт і рухова активність сприяють нашому фізичному і розумовому самопочуттю. Відсутність рухової активності не лише негативно впливає на суспільство та здоров’я людей, але й призводить до економічних втрат. Крім того, спорт є вагомою частиною національної культури й здоров’я України. Фізичні вправи здавна були звичними в побуті українського народу. Святкові народні ігри, їзда верхи, кулачні бої, плавання, біг, веслування, підняття ваги мали величезну популярність. Свого часу саме з них виросла система фізичної підготовки запорізьких козаків, які вирізнялися неабиякою силою, влучністю та витривалістю.

Однак, зважаючи на зростаючу кількість досліджень, що підкреслюють важливість спорту для підтримки нашого добробуту – а також побудови інклюзивного та економічно розвиненого суспільства – рівень рухової активності в даний час не підвищується і навіть знижується. Європейський тиждень спорту має на меті відповісти на цей виклик.

Тиждень призначений для всіх – незалежно від віку, походження та рівня фітнес-підготовки – і допомагає людям, органам державної влади, спортивному руху, громадським організаціям та приватному сектору співпрацювати у галузі спорту.

Відтак, у Львівському районі відбудеться низка заходів:

– фізичні активності та Олімпійський урок у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування;

– Олімпійський урок та відкрите тренування з вільної боротьби Винниківського відділення СДЮШОР ім. Петра Короля.