У столиці Чеської республіки Празі з 16 серпня стартував Чемпіонат Європи з шахів (класична гра, швидка гра та бліц) серед юнаків та дівчат у віці до 8, 10, 12, 14, 16 18 років.

І є перші здобутки!

Вітаємо з заслуженим успіхом на Чемпіонаті Європи вихованку Городоцької ДЮСШ Анастасію Телюк. Юна городківчанка здобула бронзу у блискавичній грі. За підсумками турніру серед дівчат віком до 12 років (34 учасниці), наша землячка набрала 13,5 очка з 18 можливих. Розділивши 2-3 місце, дівчина лише за додатковими показниками посіла третю сходинку!

Також вітаємо Кацюбу Ярину – віце-чемпіонка Чемпіонату Європи серед дівчат до 10 років з розв’язування шахових задач. Дякуємо її тренеру Володимиру Мелешку та батькам за гарний результат на змаганнях.

Змагання триватимуть до 1 вересня.

У складі збірної команди України змагаються 8 шахістів з Городоцької громади. Вболіваємо за кожного і кожну: Соломія Світенко, Віталій Гичкевич, Олеся Зворська, Анастасія Телюк, Іринка Тимчишин, Володимир Тимчишин, Ярина Кацюба, Оля Душенко!

Городоцька територіальна громада

Спортивна Молодь Городоччини