Як повідомили в департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА, пасажири, які оплачують проїзд готівковими коштами, повинні отримати від водія автобуса квиток про підтвердження оплати проїзду.

Також представники системи електронного квитка виконали комплекс заходів з оновлення обладнання (валідаторів) та програмного забезпечення на транспортних засобах для повного здійснення обліку оплат в системі АСООП.

У випадку підтвердження фактів не видачі квитка за допомогою валідатора, просимо жителів Львівського району звертатись на «гарячу лінію» області за номером 1684.

Важливо! Факт оплати проїзду пасажира підтверджує валідатор, що встановлений в автобусі.

Пам’ятайте, ваш квиток – це не просто папірець, а ваше право на якісне обслуговування.