k2FtbBdWr1

З Днем медичного працівника!

Проходять роки, змінюються покоління та епохи, але вічними залишаються такі цінності, як любов до людей, милосердя, стійкість, мужність, відповідальність за професійні обов’язки, справжня компетентність та відданість справі, яку виконуєш. Без сумніву, ці риси притаманні медичним працівникам.
Ви – надійні вартові здоров’я, знаходите підхід до кожного хворого, поспішаєте на допомогу, бо дорога інколи кожна хвилина для того, щоб врятувати життя. І навіть в умовах підвищеного ризику для свого здоров’я та надмірного фізичного навантаження, ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, витримку і вміння дарувати людям радість життя.
Нехай у задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага й любов, у серці – світло від людської вдячності. Щоб завжди Вас супроводжувала щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашій домівці панувала любов, злагода та добробут. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
З повагою
голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула