Подяки та почесні нагороди вручили медикам Кам’янка-Бузької територіальної громади

20 червня в Україні цьогоріч відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Напередодні свята радник голови Львівської РДА Андрій Корбецький та  Кам’янка-Бузький міський голова Олег Омелян привітали медиків Кам’янка-Бузького ЦПМСД та вручили їм нагороди і почесні грамоти.

“Не вистачає слів, аби висловити вдячність тим, хто присвятив своє життя чи не найскладнішій та найвідповідальнішій професії у світі. Без сумніву, наші медики – справжні герої! Їхня віддана праця – невтомна і вкрай важлива для всієї держави, адже ціною власного часу та спокою, ризикуючи життям, вони вже більше року перебувають на передовій у боротьбі з пандемією. Тож бажаю усім фахівцям цієї галузі сил, витримки та наснаги робити свою добру справу!” – побажав у своєму вітальному слові Андрій Корбецький.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у сферу охорони здоров’я присутніх медиків відзначили почесними грамотами та подяками.