30 років тому здійснилась найзаповітніша мрія нашого народу – Україна стала незалежною. Довгим та тернистим був шлях до волі. У цій багатовіковій боротьбі гартувалася воля українського народу, зростала його національна самосвідомість.
Сьогодні, на восьмому році війни, ми добре розуміємо ціну нашої Незалежності. Пам’ять про Героїв вічно житиме в наших серцях. Низько вклоняємося воїнам, які продовжують боронити нашу волю і суверенітет.
Незалежність – великий дар, найвагоміше надбання для кожного з нас. Цінуймо його. Бережімо нашу мову, культуру, традиції, історію, сповнену звитяги і великої сили духу.
Єднаймося у спільній молитві за мир. Вірмо у перемогу. Докладаймо усіх зусиль для розбудови вільної, незалежної, могутньої України. І завжди пам’ятаймо про неймовірну силу патріотизму, що 30 років тому дала нам свободу.
Любімо і плекаймо Україну, бо вона у нас ЄДИНА!
З повагою
голова Львівської районної
державної адміністрації Христина ЗАМУЛА
Ще більше новин:
Основні новації для ФОП у 2023 році
Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
Повоєнні вибори в Україні мають максимально відповідати найкращим стандартам та практикам
До уваги ФОП на спрощеній системі оподаткування, які мали основне місце роботи протягом 2021 року
У Львівському районі автобус отримала Кам’янка-Бузька громада
Кафедра соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» Львівська політехніка з 8 липня р...