КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2021-2025 РОКИ

Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки доповнили новим заходом  «Поліпшення громадських пасовищ».

Основним завданням є підвищення продуктивності природних сільськогосподарських угідь за рахунок їх корінного або поверхневого поліпшення та організації випасання.

Планова сума фінансової підтримки  на поліпшення пасовищ – 3,328 млн. грн.

Умовою для одержання фінансування є рішення органу місцевого самоврядування про створення громадських пасовищ з метою задоволення потреб громади не тільки з ініціативи громадян, а й на власний розсуд місцевої ради та наявність проєкту землеустрою земельної ділянки та її реєстрація. Для отримання субвенції документи подаються до 01 вересня поточного року. На підставі рішення Конкурсної комісії облдержадміністрацією видається розпорядження «Про надання міжбюджетних трансфертів органам місцевого самоврядування», після чого ОМС укладають із Львівською обласною радою договір «Про міжбюджетний трансферт» та визначають виконавців робіт з поліпшення громадських пасовищ згідно з проєктно-кошторисною документацією. Визначення виконавців робіт проводиться з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Перелік документів:

• заявку на участь у конкурсі згідно додатку;

• копію рішення органу місцевого самоврядування про створення громадського пасовища (громадських пасовищ);

• копії витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки;

• копію проектно-кошторисної документації, яка визначає перелік та загальну вартість робіт з поліпшення пасовищ / земельної ділянки для сінокосіння або випасання худоби.

• копію статистичної звітності (з квитанцією та/або відміткою про отримання) за останній звітний період, що передує поданню заявки: «Звіт про об’єкти погосподарського обліку» (форма № 6-сільрада (річна)).

ВАЖЛИВО: копії документів, які подаються для участі у конкурсі засвідчуються підписом керівника ОМС та печаткою. До переліку документів подається опис документів.

Більш детальніша інформація розміщена тут.

Також можна звертатися за консультацією до департаменту за телефоном: (032) 255-50-62.