k2FtbBdWr1

З нагоди Всесвітнього дня туризму відбувся молодіжний фестиваль «Бабине літо 2021»

З нагоди Всесвітнього дня туризму у Яворівському НПП відбувся Молодіжний фестиваль «Бабине літо 2021», який має на меті не тільки сприяти популяризації української туристичної пісні, а й формувати екологічну культуру та патріотичну свідомість молодого покоління та дати можливість розкрити свій талант у авторських піснях.

Цьогоріч у заході взяли участь студентські команди із 8 навчальних закладів Львівської області, а до відкриття з музичним привітанням долучилися представники Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України.

Директор Яворівського національного природного парку Михайло Біляк, організатор заходу, зазначає, що спів українських похідних пісень − це наша історія та патріотизм, який формується на емоційному піднесенні, а учасники, студенти, на практиці зможуть побачити використання природних ресурсів у туристичній діяльності та дії працівників природоохоронної установи для збереження навколишнього природного середовища регіону Розточчя.

Цього року фестиваль відбувся вже у двадцять друге. Одними із членів журі були заслужені артисти України Леонтій (Левко Дурко) та Аеліта (Лідія Бебешко).