k2FtbBdWr1

Задонать 140 гривень на банні комплекси для воїнів – виграй сертифікат на відпочинок

Бійцям на передовій доводиться працювати у складних умовах, і часто у них немає належного місця, щоб прийняти гарячий душ та випрати речі.

Тому Львівська ОВА, БФ «Razom For Ukraine» та командування Сил територіальної оборони ЗСУ розпочинають проєкт, який допоможе придбати мобільні банні комплекси для військових.

Для цього усіх охочих закликають пожертвувати 140 гривень.

«Військові кажуть, що після наряду душ – це найприємніше. Мобільні банні комплекси допоможуть полегшити їхнє перебування в окопах. Тому ми пропонуємо підтримати ініціативу та допомогти придбати для них банні комплекси українського виробництва. У таких комплексах можна буде не лише прийняти гарячий душ, а й випрати речі. Їх обладнають генераторами, котлами для обігріву і пральними машинами. Наша амбітна ціль – щоб кожен батальйон мав подібне обладнання. Це дуже потрібна ініціатива. Закликаю усіх, хто має таку можливість, підтримати її», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За благодійний внесок 140 гривень можна отримати приємний бонус – відсвяткувати День закоханих в одному із готельних комплексів: Вежа Ведмежа, «Rixos–Prykarpattya», Grand Hotel Lviv, TAOR Karpaty Resort & Spa, BANKHOTEL, TaurusCity та Yaremche Club Hotel.

Якщо задонатити більш, ніж раз – то шанси на виграш збільшуються.

Та найважливіше – це фінансова підтримка доброї справи, яка зробить життя на передовій зручнішим.

Банні комплекси, які хочуть придбати для воїнів, легкі й дуже мобільні, тож транспортувати їх можна за допомогою звичайного пікапу.

Одним таким мобільним банно-пральним комплексом можуть скористатися від 50 до 100 людей за день.

Вартість одного комплексу – від 20 до 30 тисяч доларів.

«Щоб полегшити побут нашим захисникам і захисницям та створити їм умови для нормального виконання бойових завдань, ми вирішили разом із партнерами зібрати кошти на мобільні лазне-пральні комплекси. Маючи змогу зупинятися у готелях, маємо пам’ятати про тих, завдяки кому така можливість є» – зазначив Тарас Репицький, представник БФ «Razom For Ukraine».

Задонатити на банні комплекси для військових можна за посиланням.

Деталі щодо участі в конкурсі можна дізнатись на інстаграм-сторінці управління туризму та курортів за посиланням