Володимир Ліходієвський безліч разів бачив, як коронавірус вбиває. Чоловік працює анестезіологом в реанімації інфекційної лікарні. Від початку пандемії відділення приймає пацієнтів з важким перебігом коронавірусу.
Лікар переконався, що наслідки інфекції можуть бути непередбачуваними. Тому, щойно дізнався про можливість щепитися, одразу зголосився. Отримав уже дві дози вакцини.
З’являються нові штами. Зараз, до прикладу, йдеться про штам «Дельта». Через це прогнози медика невтішні: знову доведеться приймати чимало хворих на коронавірус. Саме тому лікар закликає людей вакцинуватися, щоб захиститися і зупинити #COVID19.
Вакцинуйтеся та залишайтеся в безпеці!
Захищенні – спецпроєкт The Ukrainians
Ще більше новин:
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Податківці надають практичну допомогу у реєстрації РРО чи ПРРО
Карстове провалля у селі Піски
Похилі сонячні панелі на стінах змінять вигляд будинків майбутнього
Львівська районна військова адміністрація нагадує правила використання пічного опалення
У Кам'янка-Бузькій Святий Миколай вручив подарунки дітям найбільш вразливих категорій населення