Відбір у «Школу Уповноважених осіб»

За підтримки Департаменту економічної політики Львівської ОДА ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень», в рамках проекту «Школа Уповноважених осіб» як спосіб підвищення професійності закупівель у західній Україні», запроваджує другу хвилю навчальної програми «Школа Уповноважених осіб» для представників органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно.

Програма навчання включає теоретичний і практичний досвід та знання з публічних закупівель і дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників, які делегують учасників до участі у «Школі уповноважених осіб».

Навчальна програма складається з двох дводенних модулів, які відбудуться у м. Львові у вересні-жовтні 2021 року. Участь у навчальній програмі – безкоштовна. Випускники «Школи уповноважених осіб» отримають піврічну менторську підтримку від експертів «Центру громадського моніторингу та досліджень». Кількість місць обмежена. За результатом розгляду поданих анкет буде відібрано 20 учасників Школи. Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити наступну анкету до 13.09.2021 року за посиланням https://forms.gle/StesrWxFguoQ1uRw7

За детальною інформацією звертатись у відділ публічних закупівель Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації: (032)261-22-00.