Захопливі волейбольні баталії у Кам’янка-Бузькій громаді: Дернівська гімназія здобуває перемогу!

Днями у Кам’янка-Бузькій громаді розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків. Сім команд закладів освіти змагалися за право представляти громаду на районному етапі.

Змагання виявились напруженими та емоційними. Кожна команда продемонструвала свою майстерність, командний дух та волю до перемоги. За результатами запеклої боротьби призові місця розподілились таким чином:

І місце: Дернівська гімназія, яка завдяки злагодженій грі та неабиякій майстерності своїх гравців здолала суперників.

ІІ місце: ОЗЗСО №2, команда, яка протягом змагань продемонструвала стійкість та волю до перемоги.

ІІІ місце: Желдецький ЗЗСО, команда, яка завдяки своїй мобільності та командній роботі виборола бронзу.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу змагань! Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалюватися та здобувати нові перемоги на наступних етапах.

Кам’янка-Бузька міська рада

#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#scl_lvivregion