Закриття навігації на водних об’єктах Львівської області

Згідно розпорядження голови Львівської ОДА №1064/0/5-21 від 02.11.2021 “Про закриття навігації  на водних об’єктах області” та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху маломірних (малих) суден та попередження нещасних випадків з людьми на воді:

1. Закрити навігацію та припинити використання маломірних (малих) суден на водних об’єктах області з 15 листопада 2021 року, за виключенням спортивних та тренерських (патрульних) моторних човнів для проведення підготовки до Чемпіонату Світу та Чемпіонату Європи 2022 року спортсменів національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, навчально-тренувальних занять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках та каное. Тренування здійснювати у супроводі тренерських (патрульних) моторних човнів, укомплектованих рятувальними засобами, тільки у межах відвідного каналу № 2 Добротвірської ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» і на акваторії Щирецького водосховища (с. Наварія) вздовж берегової лінії від рятувальної станції Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області до спортивної бази СДЮСШОР “Веслярик” у супроводі тренерських (патрульних) моторних човнів, укомплектованих рятувальними засобами та при сприятливих погодних умовах.

2. З метою попередження порушень правил експлуатації засобів водного транспорту в осінньо-зимовий період рекомендувати власникам баз стоянок та судноводіям маломірних (малих) суден організувати їх зберігання в берегових спорудах під надійною охороною

3.  Власникам в міжнавігаційний період провести  причалів, поромів, мостів, берегових споруд, рятувальних станцій (постів) та штрафних майданчиків поточного ремонту об’єктів для зберігання маломірних (малих) суден-порушників, з метою приведення їх у готовність до відкриття навігації 2022 року та сезону безпеки на воді.

Надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден; видачі суднових реєстраційних документів; оформлення та видачі посвідчень на право управління маломірним (малим) судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів і вантажів; реєстрації баз для стоянки маломірних (малих) суден проводиться через відділ надання адміністративних послуг Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України.