Залишати дітей без нагляду – неприпустимо!

З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства, служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації звертається до Вас щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду!

Діти – це окрема частина суспільства, якій притаманні особлива поведінка, своєрідні життєві стереотипи, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.

Нині суспільство вкрай стурбоване станом травмування й загибелі дітей. Нещасні випадки трапляються саме тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих, коли небезпека чатує на кожному кроці: вдома, на вулиці в умовах стрімкого потоку транспорту;,під час відпочинку у лісі,в горах, біля водойм.

Однією з основних причин стає недбале ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків. До «групи ризику» переважно потрапляють так звані неблагополучні сім’ї, де зловживають алкоголем, наркотичними засобами і не цікавляться вихованням своїх дітей.

Не залишайте своїх дітей без нагляду та не будьте байдужими до інших дітей. Чужих дітей не буває! Захистити дитину можна тільки у співпраці громадян зі службами у справах дітей, центрами надання соціальних послуг територіальних громад, органами освіти, охорони здоров’я, правоохоронними органами.

У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це відповідаєте ви, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав має стати одним із основних ваших обов’язків.