Протягом двох місяців учасники програми зможуть:

1️⃣ Пройти скринінг фізичного і психологічного стану, на основі якого фахівці розроблять індивідуальну програму навчання.

2️⃣Навчитися самостійно готувати їжу, здійснювати покупки в магазинах та аптеках, а також орієнтуватися в просторі, пересуватися незнайомими маршрутами та користуватися громадським транспортом.

3️⃣ Опанувати сучасні технології і застосунки, які допомагатимуть у повсякденному житті.

4️⃣ Розпочати читати й писати шрифтом Брайля.

5️⃣ Отримати підтримку фахівців після завершення навчання за місцем постійного проживання.

Участь для осіб, які втратили зір унаслідок війни, а також для осіб, які їх супроводжують, є безплатною, зокрема проїзд, проживання та харчування. Заняття проводять фахівці Навчально-реабілітаційний центр “Левеня” та ГС “Сучасний погляд” на базі Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Для того, щоб долучитися, звертайтеся до менеджерки проєкту Марини Варбан за телефоном 050-974-56-50 або 050-334-54-30.

Проєкт «Точка дотику» — державна програма навчання, соціальної адаптації та психолого-педагогічного супроводу осіб, які втратили зір, реалізується в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першої леді України Олена Зеленська.

Ініційований Міністерством освіти і науки України і реалізується Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health. Донором цього проєкту є World Health Organization Ukraine за фінансової підтримки уряду Великої Британії.