Вітаємо Софію Вовк, представницю Молодіжного центру Куликівської селищної ради, яка стала переможницею обласного конкурсу «Молодіжний лідер Львівщини».

Серед 11 кандидатів Софія набрала 82 бали, враховуючи голосування молоді (35 балів), тестування (28 балів) та результати засідання конкурсної комісії (19 балів). Це визнання її внеску у розвиток молодіжних ініціатив та активності.

Зазначимо, що на конкурс подали свої кандидатури 4 представники з молодіжних центрів та 7 — з молодіжних рад.

Мета цього заходу – посилення мотивації людей, що працюють з молоддю у Львівській області, та надання чітких орієнтирів для роботи в найближчому майбутньому, а також нагородження найкращих.

Організаторами конкурсу є Львівський обласний молодіжний центр, Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської ОВА, Всеукраїнський молодіжний центр, Асоціація молодіжних працівників України, ГО «ПІ «Теплиця» та Дитячий фонд ООН.