k2FtbBdWr1

Документи постійного терміну зберігання колишніх сільрад зберігатимуться в архівному управлінні Львівської РВА

Архівне управління Львівської районної військової адміністрації інформує, що документи постійного терміну зберігання колишніх сільських рад, які увійшли в склад новоутворених територіальних громад і не передані в державний архів в зоні свого комплектування, повинні бути передані до архівного управління Львівської РВА відповідно до описів справ.

Зокрема, це рішення сесій та засідань виконкому відповідної сільської ради, журнали їх реєстрації, документи постійних депутатських комісій, протоколи громадських слухань, бюджети, баланси та річні фінансові звіти про виконання бюджету, розпорядження голови з основної діяльності.

 Ті сільські ради, які увійшли в склад новоутворених територіальних громад і не передали документи постійного зберігання в архівне управління включені у список джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи постійного зберігання в державний архів.

 Вони зможуть бути виключеними з такого списку лише після передачі таких документів відповідною тергромадою до архівного управління Львівської РВА.

Документи з кадрових питань (розпорядження голови з кадрових питань, журнали їх реєстрації, відомості нарахування зарплати, трудові договори, документи персоніфікованого обліку та особові справи звільнених працівників), господарські книги, заповіти, документи нотаріальних дій повинні бути передані у новоутворену територіальну громаду і їх рекомендовано зберігати або в старостинських округах або у відомчому архіві відповідної тергромади 75 років.

Документи постійного зберігання безпосередньо новоутвореної тергромади з часом теж повинні надходити до архівного управління Львівської РВА.