Збірна Львівщини стартувала на Спартакіаді держслужбовців та посадовців органів місцевого самоврядування

Учора, 21 вересня, у Чорноморську стартувала Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців  органів місцевого самоврядування. Впродовж кількох днів представники 17 областей змагатимуться у волейболі, футзалі, шахах, шашках та тенісі настільному.

Львівщину на змаганнях за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА представляє команда у складі 23 осіб. Збірну області сформували з переможців та призерів обласного етапу спартакіади, який проводив центр «Спорт для всіх» у серпні.
 У перший змагальний день львівська команда з футзалу здобула перемогу над черкащанами з рахунком 6:0, волейболісти вибороли перемогу у команди Рівненщини з рахунком 2:0 та поступилися команді Івано-Франківська.
 Шашкісти Львівщини вибороли дві перемоги серед чоловіків, а серед жінок – одна перемога та одна поразка. Дві перемоги вдалось вибороти і шахістам Львівщини серед чоловіків та одну серед жінок. Двічі перемогти вдалось і тенісисткам Львівщини.