Чергова партія вакцини “Comirnaty” (“Pfizer”) надійшла у Львівську область

Львівщина отримала ще 28080 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Нагадаємо, що це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

“Очевидно, що вакцинація це вирішальний крок повернення до певної норми, навіть якщо деякі протоколи пандемії все ще діють. Цей вірус став таким же неминучим, як і сезонні ГРВІ та грип, які турбують нас вже більшість років. Тому нам усім доведеться боротися з однією з цих інфекцій та засвоїти цей урок на власному досвіді. Давайте зробимо це разом, покажемо, що в сучасному світі інфекційні захворювання не мають контролю над людьми”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Загалом на Львівщині щеплення вакциною “Комірнаті” (Пфайзер) отримали 280 027 особи (це найбільше з усіх інших вакцин). загалом вакцинувалися 767 039 мешканців області. Окрім того, дітей віком від 12 років у разі необхідності дозволено вакцинувати саме “Пфайзером”.

Нагадаємо, щеплення від ковіду можна отримати у центрах вакцинації (графік нижче) – при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, та у пунктах щеплення, звернувшись до сімейного лікаря.

Графік роботи центрів цього тижня – за посиланням.