Здешевлення іпотек для військовослужбовців та ветеранів: розробили нову програму підтримки

Програма компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Львівській області прийнята з метою здешевлення кредитів на придбання житла, взятих в рамках державної програми “єОселя”.

Коротко і зрозуміло про сам механізм.

Щоб отримати додаткову компенсацію в рамках обласної програми, ПОТРІБНО:

1) заповнити заявку у додатку “Дія” на отримання іпотеки “єОселя” та отримати підтвердження;

2) обрати один із банків-партнерів: Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк;

3) обрати житловий об’єкт у будь-якому населеному пункті Львівської області;

4) укласти угоду з обраним банком та додати заяву на отримання додаткової компенсації відсотків з обласного бюджету.

Відсоткову ставку буде компенсовано з 3% до 0% —> військовослужбовцям ЗСУ за контрактом, працівникам СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління держохорони та Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, поліцейським та членам їх сімей.

Відсоткову ставку буде компенсовано з 7% до 4% —> ветеранам війни та членам їх сімей, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, сімʼям загиблих ветеранів війни, а також загиблих Захисників і Захисниць України.

* Учасник програми повинен мати зареєстроване місце проживання на території Львівської області.

Департамент економічної політики Львівської ОДА