Сьогодні, 24 червня, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко разом з керівниками профільних структурних підрозділів, під час робочого об’їзду, оглянули стан робіт щодо облаштування тимчасового мосту в с. Гайок Львівського району.
Як повідомив Олександр Клименко, погоджені містобудівні умови та обмеження для тимчасової споруди, а також на місце проведення робіт завезені металеві конструкції, з яких буде складатися тимчасова переправа через р. Західний Буг. Окрім цього, з робочою поїздкою відвідали с. Дунаїв Перемишлянської територіальної громади, де внаслідок опадів, перед заїздом на міст через р. Золота липа, було розмито дорожнє перекриття. З метою безпеки, права сторона проїзду через міст була перекрита до моменту проведення відновлювальних робіт.
Ще більше новин:
Профілактичні щеплення можна буде зробити в аптеці
Наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації
«Правильна» архітектура — це мінімальний вплив на довкілля
Власникам знищеного і пошкодженого майна скасували податок на нерухомість
Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує
Христина Замула відвідала в Пустомитівській громаді багатодітну сім'ю Самарцевих