Відтак, аби організувати безпечні умови для вчителів та учнів під час воєнного стану, необхідно забезпечити відповідні укриття у школах/профільних училища чи поблизу них.
Сьогодні у Пустомитівській громаді Пустомитівська міська рада відбувся навчальний семінар щодо захисту цивільного населення, у якому взяли участь представники громади, Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація, ДСНС та освіти.
Основна мета заходу, який відбудеться й у інших громадах району – перевірити безпечність укриттів, готовність закладів освіти до відновлення навчального процесу та поінформувати працівників освіти та служб цивільного захисту населення про дії у випадку евакуації під час повітряної тривоги та інших надзвичайних ситуацій.
Зрозуміло, що відновлення навчання – відповідальний крок, тому ми повинні на всіх рівнях подбати про безпеку учнів і педагогів.
Працюємо разом!
Ще більше новин:
14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, день створення УПА та Де...
До уваги аграріїв Львівського району: прийом заявок у ДАР відновлено!
Важливо: про оформлення свідоцтва про народження дитини за кордоном
На території Львівського району вперше будують школу за допомогою будівельного 3D-принтера
Онлайн-сервіси - забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС
У Львові відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу та олімпіад!