k2FtbBdWr1

Навчання щодо реагування на пожежі

IMG_3824
Сьогодні, 28 квітня, на території масиву Таданівського лісництва у селі Забужжя Кам’янка-Бузької територіальної громади відбулись навчання щодо реагування на пожежі у природних екосистемах задля відпрацювання організації взаємодії і вдосконалення навичок під час гасіння загорянь.

У заході, очолюваному заступником голови Львівської райдержадміністрації Олександром Клименком, взяли участь: рятувальники Кам’янеччини, начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації Олег Хаба, начальник відділу НС Львівської міської ради та працівники Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс», Таданівського лісництва ДП «Буське лісове господарство». Також залучено працівників поліції, керівний склад Кам’янка-Бузької, Новояричівської, Жовтанецької, Мурованської, Оброшинської територіальних громад.
Головне завдання, яке стояло перед учасниками навчань – перевірити готовність до спільних дій у разі виникнення пожежі у природних екосистемах та вдосконалити навички організації проведення гасіння пожеж, відпрацювати практичні дії з виявлення та гасіння загорянь.
За задумом навчань через сильний вітер зайнялась пожежа у лісництві, яка могла охопити чималі площі лісу. Лісівники продемонстрували як і на якій відстані потрібно прокласти мінералізовану смугу, щоб не допустити поширення пожежі вглиб лісу. За лічені хвилини на місці створили спільний штаб пожежогасіння. Рятувальники швидко локалізували та загасили загоряння. Всі дії виконувались оперативно та злагоджено.
Підсумовуючи, учасники навчань, лісівники та рятувальники наголосили – запорукою успішної ліквідації пожеж у природних екосистемах є їх своєчасне виявлення та оперативне реагування.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З 9 березня закладам освіти області рекомендують перейти на дистанційне навчання
Дорожники відновили ремонт автошляху Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка
У Львівській РДА працюють над забезпечення чергового призову на строкову військову службу
Стартує конкурс інвестиційних проєктів для представників малого бізнесу
У Львівській РДА працюють над впорядкуванням та передачею реєстраційних справ у сфері державної реєс...
Великоднє привітання голови Львівської райдержадміністрації!