Жінок Львівщини навчали правилам створення власного бізнесу

«Жінки можуть» – під такою назвою для жінок області організували захід,  присвячений питанням створення власного бізнесу. Тренінг організувала ГО «Осоння» за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Учасницям розповіли, як правильно і для чого писати бізнес план, рекламувати власний бренд, як навчитись розподіляти час між роботою і відпочинком. Кожна з жінок пішла з навчання з власно зробленою мандалою зі спецій – ресурсний майстер-клас від організаторів заходу.  Крім того, учасниці обговорили питання жіночого лідерства, стилю в діловому житті, навчилися складати резюме та дізналися про правила поводження на інтерв’ю.

Важливо, що захід згуртував жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або опинилися в складних життєвих обставинах, тобто тих, хто готовий вчитися, розвиватися, отримувати новий досвід, брати відповідальність за себе та своїх дітей та змінювати своє життя в цілому.

«Переконана, що такі тренінги – дуже корисні та необхідні, вони спонукають жінок діяти і розвиватися. Крім того, на таких зустрічах жінки мають можливість отримати одна від одної певний досвід,мотивацію», – зазначила начальник управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.