k2FtbBdWr1

«Жодного захоплення території Митрополичих садів не було і не буде», – Андрій Годик

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Про це під час брифінгу розповіли перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та Сергій Жук, начальник управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Львівській області.

«Жодного захоплення Митрополичих садів не було і не буде. Вчора Управлінням держспецзв’язку у Львівській області було заплановано проведення навчання щодо перевірки засобів зв’язку. Такі заходи проводяться у всіх областях України. Наголошую, що йшлося не про розміщення техніки та засобів Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення на ділянці, яка передана у постійне користування Львівській міській раді, а фактично проїзд цією частиною до земельної ділянки, на якій розміщені об’єкти, які належать Держспецзв’язку. Чому це викликало такий резонанс – важко пояснити, адже ще 18 червня курію проінформовано про те, що такі навчання заплановані і буде необхідно забезпечити проїзд до даної ділянки. Уся проблема та значний соціальний інтерес виник виключно через брак комунікації з боку Держспецзв’язку та курії. Думаю, такі питання найближчим часом будуть усунуті і планові навчання проходитимуть спокійно», – наголосив Андрій Годик.

Він також додав, що проведення перевірки стану готовності зв’язку в умовах військової агресії щодо України – питання надважливе.

«Вчора Держспецзв’язок проводив планові заходи. Це були спеціальні заняття з організації зв’язку, відпрацювання взаємодії з операторами телекомунікації. Усі заходи, тактико-спеціальні заняття планувались згідно із заздалегідь затвердженим планом адміністрації Держспецзв’язку. Завдання виконувались спільно кількома підрозділами Західного регіону. Виїзд планувався до об’єктів Львівської філії Концерну РРТ, і в межах навчань планували задіяти не лише цей об’єкт. Такі заняття проводяться і на інших наших об’єктах, зокрема, і на Високому замку. Саме на цій ділянці роботи мали проводитись вперше. Автомобілі, що приїхали, були не важкою військовою технікою, а вантажівками із засобами зв’язку – апаратними зв’язку», – додав Сергій Жук.