Рятувальники Львівщини повідомили про пожежі на військових об’єктах в трьох районах області

Сьогодні, 24 лютого, до Служби порятунку надходила інформація щодо пожеж, які виникають внаслідок вибухів на військових об’єктах області.

Виклики надходили з Червоноградського, Золочівського та Самбірського районів. На усі події здійснено оперативне реагування. Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Пожежно-рятувальні підрозділи переведені на посилений варіант несення служби. Додатково введені в оперативні розрахунки рятувальники та резервна техніка.

Читайте також: «Особливо пильним має бути населення, яке проживає біля військових об’єктів», – Максим Козицький.

Наразі пожеж внаслідок вибухів на території житлових масивів немає.

Рятувальники Львівщини готові до реагування на надзвичайні ситуації, виконання завдань за призначенням та допомоги населенню.