Зірковий час: урочисте нагородження юних талантів

Вже вдруге в Пустомитівській громаді відбулося урочисте нагородження «Зірковий час», де відзначають переможців районних та обласних предметних олімпіад, а також юних спортсменів, які прославили громаду своїми високими досягненнями.

Незважаючи на складність та виклики воєнного часу, юні здобувачі освіти громади гідно представили свої знання на районному та обласному рівнях предметних олімпіад, здобувши 26 призових місць на районному етапі та 4 – на обласному.

Ці успіхи – результат кропіткої праці, терпіння та наполегливості дітей, їхніх учителів та батьків. Надзвичайно важливо підтримувати талановиту молодь, адже це – майбутнє України.

Зичимо сил та наснаги вчителям за підготовку дітей, а дітям – не спинятись на досягнутому!

Окрема подяка Збройним Силам України за можливість жити, вчитися та творити!