Знайомтеся – юні волонтери із Жовтанецької громади

Наша молодь неймовірна!

Знайомтеся – юні волонтери із Жовтанецької громади Жовтанецька об’єднана громада!

Іванна Пилипець – студентка Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Дівчина навчається на факультеті соціальної роботи та вважає своїм покликанням допомагати людям.

Від повномасштабного вторгнення вона волонтерить та підтримує діток, які мешкають у громаді.

Роман Вихопень – студент Львівського державного університету внутрішніх справ. Хлопець мріє стати адвокатом. Саме прагнення справедливості й спонукало Романа стати волонтером. 26 лютого він прийшов у місцевий гуманітарний штаб на уроки надання першої долікарської допомоги – і так й залишився там допомагати.

Пишаємося молоддю, яка пліч-о-пліч із захисниками та волонтерами наближає нашу перемогу!

Сильні разом!

Львівська районна державна адміністрація