ЗСУ зупинили наступ росіян на трьох напрямках — вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку війська росії обстріляли райони пунктів Василівське, Білопілля та Атинське (Сумська область).

• На Харківському напрямку окупанти продовжують артилерійські обстріли Харкова та навколишніх міст. Противник завдав авіаударів неподалік Петрівки. Українські військові зупинили штурм росіян в напрямку Соснівки та відкинули їх назад. ЗСУ продовжують знищувати артилерію противника.
• На Слов’янському напрямку противник намагається покращити тактичне становище та обстрілює населені пункти. Ворог атакує в напрямку пункту Мазанівка, має частковий успіх.
• На Краматорському напрямку росіяни обстріляли із танків та артилерії райони Білогорівки та Верхньокам’янського. Окупанти завдали авіаційний удар поблизу Тетянівки. ЗСУ відбили штурм Білогорівки.
• На Бахмутському напрямку обстріли пунктів Спірне, Берестове та Вершина. Окупанти завдали авіаудару поблизу Вершини. Українські війська змусили росіян відійти від Вуглегірської ТЕС та околиць Берестового.
• В акваторії Чорного моря напоготові до ракетних ударів стоять три носії. Їхній сумарний залп — до 20 крилатих ракет «Калібр».