Зустріч голови Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький з молодіжними організаціями Львівщини

Від початку повномасштабної війни представники молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжних рад, люди, відповідальні за молодіжну політику у громадах Львівщини, виконують колосальну роботу – надійно тримають тил та ведуть свій фронт боротьби проти ворога. Під час зустрічей із хлопцями та дівчатами щоразу впевняюсь, що їхні наміри щирі, а вчинки – інколи навіть героїчні.

Приємно бачити таку єдність та амбітність нашої молоді. Дуже хочу, щоб у синергії ми відбудували українську державу і разом утверджувати цінності, які Україна невтомно виборює упродовж всієї своєї історії.

Принагідно хочу розповісти про чудову новину для ініціативних хлопців та дівчат з Львівського району. У Куликівській громаді 21 серпня відкриють молодіжний простір «Амбіт – HALL». Ще одне місце для згуртованості та вагомих молодіжних ініціатив. Почнемо із ярмарку на підтримку ЗСУ.

Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Молодь Львівщини