k2FtbBdWr1

Зведення Генштабу ЗСУ

На Харківському напрямку росія намагається утримати свої позиції і не пропустити ЗСУ до кордону. На цей напрямок росія відправила підрозділи, які сформувала під час мобілізації в «л/днр». Крім того, російські окупанти систематично обстрілювали села області: під вогнем були Руські Тишки, Тернова та Петрівка. росіяни також безуспішно намагаються наступати і штурмувати у районах сіл Довгеньке та Богородичне.

На Донецькому напрямку обстріли уздовж усієї лінії зіткнення тривають. Основні зусилля росіян — на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.
Окупанти зазнають значних втрат у живій силі та техніці. На окремих напрямках укомплектованість підрозділів становить менше ніж 20%.
На Попаснянському напрямку через великі втрати та неспроможність діяти самостійно десантники об’єднуються з представниками російських приватних військових компаній.
На Сєвєродонецькому напрямку росія за підтримки артилерії здійснювала бойові дії в районі селища Тошківка. У районі Борівського росіяни зазнали втрат та відступили.
На Бахмутському напрямку тривають бойові дії в районі селища Комишуваха.
На Авдіївському напрямку були бойові дії, росія зазнала втрат в районі селищ Піски та Новокалинове. На окремих ділянках рф застосувала важкі вогнеметні системи.
На Курахівському напрямку, використовуючи підтримку артилерії, росіяни штурмували, але успіху не мали.
У Маріуполі основні зусилля росіян зосереджені на тому, аби блокувати українських військових на «Азовсталі».
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках росія намагалась обстрілювати українські позиції із реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів. Були спроби контрбатарейної боротьби.
На Криворізькому та Миколаївському напрямках російська армія обстрілювала позиції ЗСУ зі ствольної артилерії та мінометів.
На Південнобузькому, Волинському та Поліському напрямках активних дій не було.
На Сіверському напрямку росія посилено охороняє ділянку кордону в Курській та Бєлгородській областях і обстрілює зі своєї території прикордонні селищі Сумської області.