День сім’ї у Свірзькому замку

Цьогоріч День сім’ї ми відсвяткували разом із дітками-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Для них організували справжнє свято у Свірзькому замку.
Волонтери, архітектори, ресторатори Львівщини – усі об’єдналися заради того, аби
і діти із Львівської області, і ті дітки, які виїхали із зон бойових дій змогли хоча б на один день відволіктися від реальності та повернутися у звичне дитинство – з іграми та забавами.
Відтак, для дітей влаштували майстер-класи та історичну екскурсію Свірзьким замком. Вони навіть могли самі приготувати морозиво!
Дякуємо усім, хто долучився до організації свята, а також тим, хто упродовж війни щоденно допомагає вимушено переселеним людям, які мешкають на Львівщині.
Ми всі – одна велика родина, яка спільно робить можливе і неможливе заради перемоги України!