Відбулося засідання колегії Львівської РДА щодо виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року.

За інформацією управління фінансів Львівської РДА , протягом звітного періоду до загального фонду районного бюджету надійшло 157,7 тисяч гривень доходів.

Крім того, за шість місяців поточного року поступила субвенція в сумі 724,8 тисяч гривень на забезпечення окремих видатків районних рад, спрямованих на виконання їх повноважень Усі кошти спрямовані на оплату праці з нарахуваннями працівників апарату районної ради.

Як підсумок, Колегія схвалила звіт районного бюджету за перше півріччя поточного року та обговорила пріоритетні завдання на друге півріччя бюджетного періоду: забезпечення постійного контролю за станом виплати заробітної плати, недопущення виникнення простроченої заборгованості з оплати праці та забезпечення своєчасного проведення видатків за захищеними статтями.

Продовжуємо працювати!