Дезінформація – один із важливих інструментів гібридної війни, який використовує ворог. Тому вкрай необхідно розрізняти її та правильно їй протидіяти.

6-7 лютого у Львівській РВА відбувся тренінг для представників органів державної влади та місцевого самоврядування району на тему: «Як бути стійкими до дезінформації під час війни».

Його організували як частину навчальної програми для державних службовців і представників органів місцевого самоврядування «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни», яку реалізують у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність».

Відтак, учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати про завершення навчання.

Дякуємо представникам громад за участь у заході!

💡Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» виконують Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерство культури та інформаційної політики України та Академія української преси.