k2FtbBdWr1

Державна міграційна служба відзначає 10-річчя з дня створення

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав працівників ГУ ДМС Львівської області із ювілейною датою створення служби. 

“За ці 10 років у роботі Державної міграційної служби України сталося чимало змін. Кожен українець розуміє, яким важливим для України є безвізовий режим з Європою, кожного торкаються зміни у транслітерації, а також ті виклики, які кидає нам пандемія COVID-19. Кожному з нас хотілося б, щоб перетин кордону з Європою був усе менш помітним, щоб цього кордону не було, але водночас від східного сусіда ми воліли б відмежуватися високою стіною. Тож міцного нам кордону там, де він має бути, і легкості у доланні перешкод там, де кордонів не має бути. Хочу побажати Вам, працівники Державної міграційної служби України, натхнення до праці, розвитку сервісів, сучасних рішень і любові до своєї роботи”, – зазначив очільник області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 10 – річчя роботи структури працівників відзначили грамотами облдержадміністрації.

Довідково:

Державна міграційна служба України (ДМС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

ДМС у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства.