Державна міграційна служба відзначає 10-річчя з дня створення

_1634131499_613x321_3_0

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав працівників ГУ ДМС Львівської області із ювілейною датою створення служби.

“За ці 10 років у роботі Державної міграційної служби України сталося чимало змін. Кожен українець розуміє, яким важливим для України є безвізовий режим з Європою, кожного торкаються зміни у транслітерації, а також ті виклики, які кидає нам пандемія COVID-19. Кожному з нас хотілося б, щоб перетин кордону з Європою був усе менш помітним, щоб цього кордону не було, але водночас від східного сусіда ми воліли б відмежуватися високою стіною. Тож міцного нам кордону там, де він має бути, і легкості у доланні перешкод там, де кордонів не має бути. Хочу побажати Вам, працівники Державної міграційної служби України, натхнення до праці, розвитку сервісів, сучасних рішень і любові до своєї роботи”, – зазначив очільник області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 10 – річчя роботи структури працівників відзначили грамотами облдержадміністрації.

Довідково:

Державна міграційна служба України (ДМС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

ДМС у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства.

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців
У Львові позапланово спрацювала сирена: несправний блок керування замінять на новий
Понад 200 учням з Львівщини провели пізнавальну екскурсію на вітровій електростанції
Львівська ОДА розробила карту мережі надання адмінпослуг: мапа доступна кожному