1 жовтня – відкритий діалог з питань правової основи участі жителів громад у вирішенні питань місцевого значення

_1632827101_613x321_3_0_nw

1 жовтня о 12:00 год відбудеться відкритий діалог «Побудова ефективної правової основи інструментів участі жителів громад у вирішенні питань місцевого значення».

Організатори: Міністерство розвитку громад та територій України, ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Міжнародний фонд «Відродження».

Технічна та інформаційна підтримка заходу – ГО «Деспро» і портал «Децентралізація».

До участі в діалозі запрошені представники органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, народні депутати України.

В ході діалогу учасники обговорять питання удосконалення Закону України «Про органи самоорганізації населення». Відповідні проектні норми підготовлено Міністерством розвитку громад та територій.

Трансляція заходу наживо – на Facebook-сторінці «Децентралізація».

З нагоди Дня Незалежності молодих вчителів відзначать преміями
Внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комуналь...
Ще одна львівська компанія презентує свої товари на ЕКСПО 2020 в Дубаї
Львівщина отримала понад 40 тисяч доз вакцини «Comirnaty» (Pfizer)