100-річчя українського товариства мисливців та рибалок

10 липня виповнилось 100 років з моменту організації першого товариства мисливців і рибалок України. З нагоди ювілею, Перемишлянське МРГ Львівського УТМР відзначило цю подію. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу інфраструктури та екології, заступник начальника управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Богдан Чукор.

Мисливство і рибальство в Україні має давні й міцні традиції. Користувачі мисливських угідь є відповідальними господарями у справі ведення мисливського господарства та від їх зусиль, уміння організувати людей на здійснення природоохоронних заходів залежить стан мисливської галузі країни. Від кожного мисливця насамперед залежить, яким залишиться тваринний світ майбутній поколінням.

Довідково: початок діяльності Української спілки мисливців і рибалок, наймасовішої громадської організації, покладений 10 липня 1921 р. в м. Харкові, коли, за ініціативою існуючої у той час при Народному комісаріаті землеробства (НКЗ) УРСР Центромисливства, був скликаний 1-й з’їзд, на якому мисливці і рибалки об’єдналися у Всеукраїнську спілку мисливців і рибалок.