11,5 млн грн скерували з обласного бюджету на фінансування Програми капітального будівництва

З бюджету розвитку обласного бюджету продовжують фінансувати Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.  Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Так, з початку року на зазначену мету спрямували 48,4 млн грн, з яких цього тижня перерахували 11,5 млн гривень.

Зокрема, спрямували кошти для оплати робіт з реконструкції стадіону ім. Л.  Броварського у м. Самборі в сумі 4,3 млн грн, будівництва спортивного залу школи смт. Новий Яричів – 2 млн грн, реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Лімна – 1,2 млн грн, реконструкції існуючої будівлі школи під дитячу дошкільну установу в с. Печихвости – 1 млн грн, капітального ремонту адміністративного приміщення Зимноводівської сільської ради – 1 млн грн.

Також профінансували капітальний ремонт котельні школи с. Чуква – 0,9 млн грн, капітальний ремонт хірургічного відділення Жовківської центральної районної лікарні  – 0,7 млн грн, капітальний ремонт школи  с. Миклашів – 0,2 млн грн, будівництво пам’ятника композиторові, Герою України Мирославу Скорику на Личаківському цвинтарі у м. Львові – 0,1 млн грн, будівництво монументального знака (флагштока) з національною символікою та благоустрою частини території Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного у м. Львові – 0,1 млн  гривень.