k2FtbBdWr1

З нагоди професійного свята Максим Козицький відзначив працівників соціальної сфери області

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цьогоріч свято припало на сьомий день місяця. З нагоди професійного свята голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив нагородами фахівців, які працюють з вразливими категоріями населення.

«Щиро дякую людям, які щодня віддають своє тепло і турботу найвразливішим категоріям осіб. Знаю, що в цю професію йдуть і залишаються в ній працювати ті, хто вкладає серце у свою роботу, хто самовіддано допомагає людям. Хай Бог заплатить Вам сторицею! Бажаю міцного здоров’я та гідного поцінування й пошани до Вашої щоденної праці!», – з вітальними словами звернувся очільник області.

Отож, згідно з Указом Президента України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціальний-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну працю почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України присвоїли Людмилі Войтович, директорці Червоноградського міського територіального центру соціального обслуговування.

Водночас Максим Козицький оголосив подяки працівникам соціальної сфери від Міністерства соціальної політики України. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту осіб з інвалідністю відзначили:

  • Григорія Дунаса – директора Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»;
  • Тетяну Медвідь  – начальницю управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення ЛОДА;
  • Мирославу Кадикало  –  начальницю відділу соціальної політики Рудківської міської ради;
  • Уляну Дорош – начальницю управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту ЛОДА.

Довідково: професійне свято працівників соціальної сфери в Україні почали відзначати на офіційному рівні з 1999 року, відповідно до ухваленого рішення Президента. Свято має на меті підтримати ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики.