В обласному конкурсі з питань розвитку молоді Львівщини участь візьмуть 110 проєктів

У середу, 5 травня, управління молоді та спорту Львівської ОДА завершило прийом заявок на конкурс молодіжних проєктів.  Загалом цьогоріч подали пропозиції 55 молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю.

На співфінансування претендують 110 конкурсних пропозицій. Прийом заявок тривав з 1 квітня.

Найбільше пропозицій подали у таких сферах:

• національно-патріотичне виховання дітей та молоді – 50 пропозицій;
  • підвищення рівня компетентності молоді – 22;
  • активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень – 16;
  • підвищення культури волонтерства серед молоді – 12;
  • підготовка фахівців, які працюють з молоддю – 6;
  • підвищення рівня мобільності молоді – 4.

Зазначимо, що обсяг фінансової підтримки одного проєкту від управління молоді та спорту Львівської ОДА становитиме до 80 тисяч гривень. Це має складати не більше 85% загальної вартості кошторису. Решту 15% має забезпечити організація, що подала заявку.

«Цьогоріч кількість поданих проєктів трохи менша, ніж торік. Припускаємо, менша активність пов‘язана з пандемією та карантинними обмеженнями, однак загальна сума поданих конкурсних пропозицій – 12 349 532 гривень. Це майже вдвічі більше, ніж торік. Такий показник свідчить про те, що молодь щороку охочіше береться і за масштабні проєкти», – розповідає головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Віктор Аторвін.

Загалом громадські організації очікують від управління молоді та спорту Львівської ОДА співфінансування проєктів у розмірі 6 010 327 гривень. Найближчим часом проєкти оцінюватиме конкурсна комісія, яка прийматиме рішення щодо участі у другому етапі конкурсу – відкритому захисті, де представники інститутів громадянського суспільства презентуватимуть подані проєкти.

Нагадаємо, фінансова підтримка інститутам громадянського суспільства у 2021 році надається з Програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки з загальним бюджетом 1 200 000 грн.