В межах «Великого будівництва» у Братковичах цьогоріч добудують нову школу

Школа I-II ступеня у селі Братковичі Львівського району – один із п’яти загальноосвітніх об’єктів, які передбачено реалізувати в межах Програми Президента України «Велике будівництво». Завершити об’єкт планують цьогоріч.

Сьогодні будівництво закладу оглянув перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Загалом для завершення об’єкту необхідно 49,2 млн  грн, з них кошти ДФРР – 39 млн грн.

Навчальний заклад розрахований на 180 учнів.

«Діти повинні навчатись в належних, комфортних умовах. А будівництво школи дозволить учням навколишніх сіл отримати доступ до якісної та сучасної освіти. Відтак, завершення будівництва нової школи в с. Братковичі в найкоротші терміни – вкрай важливо»,-  зазначив Андрій Годик.

Додамо, що окрім школи у Братковичах передбачено реалізацію таких загальноосвітніх об’єктів:

– Реконструкція з добудовою Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Червоноградської міської ради Львівської області на вул.Шахтарській, 8 та 8 «а» в смт. Гірник;
– Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Новий Кропивник Дрогобицького району;
– Реконструкція з надбудовою Прилбичівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Митрополита А.Шептицького по вул.А.Шептицького, 67 в с. Прилбичі Яворівського району Львівської області;
– Школа в смт.Гніздичів Жидачівського району Львівської області. Будівництво.

Загалом ж в межах Великого будівництва цьогоріч планують реалізувати 16 об’єктів, серед них – школи, садочки, об’єкти спорту, ЦНАП. На це передбачено 294,3 млн грн бюджетних коштів з різних джерел. Це і ДФРР, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, обласного та місцевих бюджетів.