Символічно у День Героїв ми вшановуємо захисників, які віддали своє життя за мир і спокій в Україні.

Сьогодні виконувач обов’язків голови Львівської РДА Андрій Ковальський вручив 15 державних нагород та відзнак, за мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі родичам Героїв, які загинули у цій кривавій війні.

Заохочувальною відзнакою Головного Управління Розвідки Міністерства оборони України, медаллю «За сприяння воєнній розвідці України» ІІ ступеня нагороджено зниклого безвісти молодшого сержанта Мартиняка Степана Володимировича.

Орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено (посмертно):

солдата Палайду Андрія Володимировича

солдата Грабара Віктора Івановича

старшого солдата Працьовитого Василя Васильовича

солдата Русановського Ігоря Андрійовича

старшого солдата Шаргута Володимира Мироновича

солдата Мельниковича Богдана Володимировича

солдата Кондзелка Андрія Степановича

солдата Радзівона Павла Богдановича

солдата Гірняка Мирона Володимировича

солдата Бойка Дмитра Васильовича

солдата Кубіцького Андрія Ярославовича

солдата Кушка Дмитра Богдановича

солдата Галушка Валерія Юрійовича

Нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни»

солдата Шостака Миколу Петровича

«У День Героїв ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за нашу свободу і незалежність. Ці нагороди –це лише мала частка того, що ми можемо зробити, щоб висловити вдячність нашим Воїнам. Всі вони назавжди залишаться Героями для нас та майбутніх поколінь. Вічна пам’ять і низький уклін Героям!» – зазначив Андрій Ковальський.