Податківці розповідають про заповнення податкової декларації

Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно роз’яснюють актуальні питання податкового законодавства та допомагають громадянам користуватися електронними сервісами ДПС, зокрема Електронним кабінетом та мобільним застосунком «Моя податкова».

Так, нещодавно під час проведення тренінгу фахівці інспекції розповіли платникам про особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи  за минулий рік, терміни її подання та сплати визначених податкових зобов’язань.

Було зазначено, що декларація про майновий стан і доходи подається до 1 травня 2024 року у разі обов’язкового декларування доходів, а для отримання податкової знижки  – до 31 грудня 2024 року. Декларацію можна подати в будь-який зручний спосіб: за допомогою Електронного кабінету чи додатку «Моя податкова», поштою, особисто або уповноваженою на це особою.