17 листопада у Львівському районі увімкнуть сирени

У середу, 17 листопада, відбудеться навчальне оповіщення населення Львівської області сигналами цивільного захисту. Зверніть увагу, що в період з 14:50 до 14:55 год лунатимуть сирени.

Навчання має на меті перевірити рівень готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення.
Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали “1 Західний” “UА: Львів”, FM-радіостанції “Радіо ПЕРШЕ”, “UA:Українське радіо Львів”) і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.
Повідомлення цивільного захисту передаються упродовж 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.
У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Просимо зберігати спокій.