Новини за день 23 Травня 2022

ПОРЯДОК розгляду письмових звернень громадян в районній державній адміністрації

Затверджено розпорядження голови Львівської районної державної адміністрації від 02 червня 2021 року №92/02-08/21.

ПОРЯДОК організації та проведення особистого прийому громадян в Львівській районній державній адміністрації

Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2021 рік

Протягом 2021 року до Львівської районної державної адміністрації надійшло 153 письмові звернення, з них 13 колективних (8,49 % від загальної кількості звернень.

Львівська районна військова адміністрація закликає бути уважними та обережними у зонах, де можуть перебувати змії

Літо – сезон відпусток і відпочинку на природі, але цю пору року супроводжують деякі небезпечні ситуації, які можуть трапитися з будь-якою людиною на природі. До таких відноситься укус змії.

Зведення Генштабу станом на ранок 23 травня

На Волинському та Поліському напрямках білоруська армія посилено здійснює розвідку та розгортає додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області.