Новини за день 15 Травня 2022

Вражаючі факти про «Великий терор» в Україні

1. Биківнянське поховання жертв сталінських репресій є одним із найбільших на території України. Вже встановлено імена понад 19 тисяч розстріляних громадян.

Зведення Генштабу ЗСУ

На Харківському напрямку росія намагається утримати свої позиції і не пропустити ЗСУ до кордону. На цей напрямок росія відправила підрозділи, які сформувала під час мобілізації в «л/днр». Крім того, російські окупанти систематично обстрілювали села області: під вогнем були Руські Тишки, Тернова та Петрівка. росіяни також безуспішно намагаються наступати і штурмувати у районах сіл Довгеньке та […]

День сім’ї у Свірзькому замку

Цьогоріч День сім’ї ми відсвяткували разом із дітками-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Вітаємо гурт KALUSH з перемогою на Євробаченні

Вітаємо гурт KALUSH Kalush офіційна сторінка з перемогою на Євробаченні!

15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Лише за те, що вони були українцями, радянський режим розстріляв мільйони людей, вислав їх у Сибір, у табори та тюрми.

Забезпечення правопорядку та захист громад – один з пріоритетів у роботі Львівської РВА

Відтак, у районі триває створення добровольчих формувань. Охочих вступити у лави захисників – чимало. Навіть у недільний ранок готуємо чергові посвідчення добровольця!