Новини за день 1 Вересня 2023

Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2023 року

Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації інформує

У Львівському районі на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах перебуває 192 дітей, з них 41 дитина, яка зазнала насильства.

Інформуємо про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Під вибухонебезпечними предметами маються на увазі предмети, здатні вибухати за певних умов. Найбільш поширені: різні види протипіхотних мін, мінометні та протитанкові міни, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат, залишки нерозірваних ракет. Вибухонебезпечний предмет може бути також замаскований у вигляді дитячої іграшки або предмету інтер’єру.

Як отримати допоміжні засоби реабілітації без проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності?

Якщо раніше для одержання ДЗР у тривале користування потрібно було проходити крізь нещадні бюрократичні жорна, медико-соціальну експертну комісію та процедуру встановлення інвалідності, то зараз – це все в минулому. Сьогодні будь-який пацієнт, який проходить реабілітацію, може отримати всі необхідні асистивні технології безоплатно – прямо в медзакладі.

В Україні запроваджується новий вид покарання – пробаційний нагляд

Парламент ухвалив Закон № 9185 “Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань в умовах воєнного стану”, згідно із яким за деякі кримінальні правопорушення каратимуть пробаційним наглядом.

З Днем знань!

Освіта – це завжди про перспективи, карʼєрні злети та особисті досягнення.