Новини за день 10 Червня 2024

ВПО, які проживають у Перемишлянській, Бібрській та Глинянській громадах, отримали продуктові набори

Днями в офісі підтримки цивільного населення при Львівській РДА в м. Перемишляни провели реєстрацію на отримання продуктових наборів, а також їх видали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Перемишлянський, Бібрській та Глинянській громадах.

Триває щорічна кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ консультують платників податків щодо особливостей декларування доходів громадян у цьому році.

У Кам’янка-Бузькій ДПІ – «гаряча лінія»

Заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.

Якісні адміністративні послуги – у ЦОПі Кам’янка-Бузької ДПІ

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надають адміністративні послуги для платників податків.

Незадекларована праця – погано для всіх

Начальником Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарасом Печорою надано коментар-відповідь про те, що незадекларована праця обмежує права працівників. Працівники, які не мають належним чином оформлених трудових відносин, позбавляються права на гідні умови праці, захист своїх інтересів у сфері праці, гарантій у соціальному захисті. Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників […]

Нагадуємо правила безпечної поведінки під час грози

Влітку сильна спека чергується з грозами – типовим атмосферним явищем теплої пори року.

У Жовківській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Роману Голодовському

У Глинській школі Жовківської громади відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки в пам’ять про воїна Романа Голодовського.