28 червня – День Конституції України

Конституція України – основний закон держави, який закріплює суверенність, права та обовʼязки громадян і визначає країну самостійною та вільною.

28 червня 1996 року, після майже пʼяти років проголошення незалежності, під час п’ятої сесії Верховної Ради України II скликання ухвалили нову українську Конституцію.

У той день депутати працювали 23 години майже без перерви. Вони працювали над документом усю ніч на 28 червня. Зрештою, 315 голосами “за” Конституцію України затвердили, і вона набула чинності.

Закон Української держави, яка є спадкоємицею Козацької України, у якій ухвалили першу демократичну Конституцію, надалі є правовим дороговказом для сучасної України на шляху до європейського майбутнього!

Бережімо своє!

Голова Львівської районної військової адмінстрації Христина Замула